opinia inst

 

Nasz kocioł został gruntownie przebadany pod względem sprawności i emisji szkodliwych substancji w Instytucie Energetyki, Zakładzie Kotłów i Urządzeń Grzewczych w Łodzi. Instytut ten jest znaną i cenioną w Polsce jednostką naukową, posiadającą notyfikację Komisji Europejskiej. Dzięki temu badania wykonane przez ten Instytut cechują się rzetelnością i zdobyły zaufanie wśród przedsiębiorców branży grzewczej.

 

Badania kotła Brandeko Quatro zostały wykonane na szeregu najczęściej używanych paliw stałych w Polsce. Nasz kocioł uzyskał doskonałe parametry spalania na wszystkich z nich sięgając najwyższych norm czystości i sprawności. Kotły BrandEko Quatro spełniają nie tylko obecnie obowiązujące normy PN EN 303-5: 2002 (w najwyższej - 3 klasie), ale ponadto spełniają uaktualnione, znacznie bardziej rygorystyczne normy prEN 303-5: 2010 (E), które zostaną wprowadzone w przyszłości.

Kliknij poniżej aby pobrać pełną opinię Instytutu Badawczego : 

opinia1  opinia2  zaswiadczenie mini_s 

Poniżej znajdą Państwo świadectwo "Urządzenie przyjazne środowisku" wraz z wynikami badań dla kotłów BrandEko BIO plus 25 i 40 kW:

 

 25 kW: 40 kW:
swiadectwo mini  swiadectwo mini_2  swiadectwo mini  swiadectwo mini_2

Dlaczego Quatro?

quatro

Kocioł QUATRO jest pierwszym kotłem na rynku utrzymującym najwyższe parametry spalania dla czterech najpopularniejszych paliw – węgla kamiennego, węgla brunatnego , pelletu i drewna.

zobacz więcej...

Nasi Partnerzy

regulus
Producent grzejników miedziano-aluminiowych
www.regulus.com.pl

Ile możesz zaoszczędzić?

swinka

Zobacz oszczędności wynikające
z zastosowania kotła Quatro dla czterech paliw.

 

box more

Opinia instytutu badawczego

opinia

Zobacz co o kotle Quatro mówią experci z Instytu Energetyki, Zakładu Kotłów i Urządzeń Grzewczych w Łodzi.

box more

Najczęściej zadawane pytania

dymki

Odpowiedzi na najeczęściej zadawane pytania na temat kotła Quatro.

 

 

box more