oferta

 

Mając na uwadze Państwa oczekiwania w stosunku do funkcjonalności kotłów na paliwa stałe wykorzystaliśmy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie techniki grzewczej i opracowaliśmy najnowszy model kotła centralnego ogrzewania - Brandeko Quatro.


  Dlaczego Quatro?


ikk
jeden kocioł – cztery paliwa – kocioł QUATRO jest pierwszym kotłem na rynku utrzymującym najwyższe parametry spalania dla czterech najpopularniejszych paliw – węgla kamiennego, węgla brunatnego , pelletu i drewna (w dowolnej postaci - kawałki, brykiet, zrębki, trociny itp.). Dlatego też sami możemy decydować o wyborze najkorzystniejszego cenowo paliwa w danym sezonie. Ponadto, stosując odpowiednie palniki, możemy w kilka minut przystosować kocioł do spalania biogazu i biooleju.

ikk
innowacyjność – w konstrukcji kotła zastosowano 11 innowacyjnych, opatentowanych rozwiązań, które zapewniają całkowite, zupełne i stabilne spalanie paliwa, wysoką temperaturę w komorze spalania przy zachowaniu niskiej temperatury spalin wylotowych (115 – 135°C) co zapewnia najwyższą sprawność kotła.

ikk
jakość i trwałość
– kocioł wykonany jest w całości ze stali, z użyciem najnowszych technologii produkcji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu 5 lat gwarancji na szczelność wymiennika oraz 2 lata gwarancji na pozostałe elementy kotła. Ponadto zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny 24 h/dobę.

ikk
czystość – zastosowanie wyciągowego, a nie nadmuchowego wentylatora uniemożliwia wydostanie się niebezpiecznych gazów, pyłów i dymu do kotłowni, ułatwia rozpalenie w kotle przy niekorzystnych warunkach pogodowych, zapewnia ciąg przy wadliwych kominach oraz pozwala na łatwe utrzymanie czystości w kotłowni. 

ikk
uniwersalność
– nasze kotły mogą być montowane do starych i nowych instalacji grzewczych, ponadto doskonale współpracują z grzejnikami starego typu (żeliwnymi) jak i najnowszej generacji takimi jak grzejniki radiacyjno-konwekcyjne REGULUS®-system również dostępnymi w naszej ofercie.Parametry techniczne kotla BrandEko Quatro

 

 

Zakres mocy cieplnej                  7-25 kW
Masa kotła  440 kg
Pojemność wodna 160 dm3
Gabaryty kotła [ szer.x wys.x dł.]                                            510 x 1090 x 1370 mm
Zastosowanie palnika do pelletu

ECO-PALNIK PLUS

ECO-PALNIK UNI
POBIERZ ULOTKĘ

 


kotly quatro 4

Dlaczego Quatro?

quatro

Kocioł QUATRO jest pierwszym kotłem na rynku utrzymującym najwyższe parametry spalania dla czterech najpopularniejszych paliw – węgla kamiennego, węgla brunatnego , pelletu i drewna.

zobacz więcej...

Nasi Partnerzy

regulus
Producent grzejników miedziano-aluminiowych
www.regulus.com.pl

Czy wiesz że?

Drewno przechowywane w suchym i przewiewnym miejscu przez ok. 2 sezony może nawet 5-cio krotnie zwiększyć swoją wartość opałową.

Ile możesz zaoszczędzić?

swinka

Zobacz oszczędności wynikające
z zastosowania kotła Quatro dla czterech paliw.

 

box more

Opinia instytutu badawczego

opinia

Zobacz co o kotle Quatro mówią experci z Instytu Energetyki, Zakładu Kotłów i Urządzeń Grzewczych w Łodzi.

box more

Najczęściej zadawane pytania

dymki

Odpowiedzi na najeczęściej zadawane pytania na temat kotła Quatro.

 

 

box more