Dofinansowanie nawet do 40%!


Od dnia 02.05.2012 r. budowa lub modernizacja kotłowni oparta o montaż kotłów z linii BrandEko Quatro BIO plus na drewno, brykiet i pellet objęta jest 40% dofinansowaniem z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Dofinansowaniem objęte są zatem nie tylko kotły, ale również kompleksowe wyposażenie kotłowni (materiały, urządzenia, zasobniki c.w.u., robocizna) do maksymalnej kwoty inwestycji wynoszącej 1,000.00 zł/kW mocy znamionowej (czyli do 25,000.00 zł dla kotła BrandEko Quatro BIO plus 25 kW bądź 40,000.00 zł dla kotła BrandEko Quatro BIO plus 40 kW). Dofinansowanie realizowane jest w postaci kredytu na okres od 1 do 5 lat, który zostaje pomniejszony o 40% po zamontowaniu kotła BrandEko.

 

Aby dowiedzieć się o warunkach uzyskania dofinansowania skontaktuj się z nami telefonicznie (pod numerem 42-680-00-55) bądź mailowo ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. ), odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy zebrać odpowiednią dokumentację.

Dlaczego Quatro?

quatro

Kocioł QUATRO jest pierwszym kotłem na rynku utrzymującym najwyższe parametry spalania dla czterech najpopularniejszych paliw – węgla kamiennego, węgla brunatnego , pelletu i drewna.

zobacz więcej...

Nasi Partnerzy

regulus
Producent grzejników miedziano-aluminiowych
www.regulus.com.pl

Ile możesz zaoszczędzić?

swinka

Zobacz oszczędności wynikające
z zastosowania kotła Quatro dla czterech paliw.

 

box more

Opinia instytutu badawczego

opinia

Zobacz co o kotle Quatro mówią experci z Instytu Energetyki, Zakładu Kotłów i Urządzeń Grzewczych w Łodzi.

box more

Najczęściej zadawane pytania

dymki

Odpowiedzi na najeczęściej zadawane pytania na temat kotła Quatro.

 

 

box more